Будні й свята немалої академії

prev next

Робота з творчо обдарованою молоддю сьогодні потребує нових підходів у викладанні мовознавчих дисциплін. З метою обміну досвідом та розв’язання спільних проблем у зазначеному ракурсі  з 19 по 21 вересня поточного року у м. Рівне  Національним центром «Мала академія наук України» було проведено Всеукраїнський семінар-практикум для методистів наукових відділень мовознавства обласних малих академій наук учнівської молоді з теми «Мовно-комунікативні компетенції як основа успішної соціалізації особистості».

Від Луганської області  в семінарі-практикумі прийняла участь керівник секції «Літературна творчість» КЗ «ЛОМАНУМ» Негодяєва Світлана Анатоліївна.

У програмі семінару було презентовано теоретичні вектори, пов’язані з пріоритетами філологічної освіти та методологічного підґрунтя науково-дослідницької роботи школярів; відвідано майстер-класи гуртка англійської мови, інтегроване заняття гуртків «Українська мова» та «Українська література», настановчу сесію Рівненької МАН, музей Уласа Самчука, музей Бурштину; розглянуто вектори співпраці в заявленому аспекті регіональних відділень МАН.

Кульмінацією семінару–практикуму стала робота у м. Острозі, яка вдало була поєднана з ознайомленням з досвідом роботи МАНу та Національного університету «Острозька академія», з екскурсіями до музеїв Книги та друкарства, краєзнавчого.

Естафету в проведенні наступного семінару-практикуму було передано Київській області, тож перспективним напрямом роботи мовознавчих гуртків, секцій регіональних відділень МАН на поточний навчальний рік проголошено гасло «Мова як історичний і культурний код в інтеграційних стратегіях сучасності».

Фотогалерея

foto
Зустріч губернатора з обдарованою молоддю - 2018
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН