ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН у 2020 році за новими правилами

prev next

Національним центром «Мала академія наук України»  11 березня 2020 року у м. Київ був проведений семінар практикуму «Інноваційні підходи в організації ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН» в рамках освітнього проекту «Впровадження інноваційних в системі МАН України» для керівників та методистів наукових відділеньдля того, щоб роз’яснити деталі участі школярів у ІІІ етапі за новими правилами й узгодити організаційні питання конкурсу. На семінар зібралися 60 делегатів з територіальних відділень МАН.

Від Луганської області в ньому взяли участь педагоги комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» Будрик Оксана Ігорівна, Буділова Юлія Афанасіївна, Крупіна Жанна Олександрівна.

Отже, Всеукраїнський конкурс-захист буде проведено в міжнародному форматі змагання: не науково-дослідницьких робіт, а дослідницьких проєктів.

Він передбачає уведення семи нових компонентів: електронної реєстрації учасника, декларації академічної доброчесності, перевірки тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження відповідно до правил, прийнятих у науковій спільноті, мотиваційного листа (особистого обґрунтування цінностей автора дослідження), постерного захисту, наукової конференції.

Журі оцінюватиме три складові дослідницького проєкту: ретельність виконання дослідницької роботи (письмового тексту дослідження, що відображає всі його етапи і виконується відповідно до чітких вимог), постерний захист (вміння конкурсанта презентувати науковий апарат дослідження у формі запитань-відповідей, його орієнтування в темі проєкту й галузі знань загалом) та презентацію найбільш суттєвих результатів дослідження на науковій конференції перед усіма учасниками секції.

Освітяни отримали пояснення щодо змін і відповіді на питання стосовно технічної частини подачі робіт.

Фотогалерея

foto
XXVI обласний конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів ЛОМАНУМ
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН