INTERNET-КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ПРАВА ЛЮДИНИ: СУЧАСНИЙ ВИМІР»

prev next

До 75-річниці з дня створення Організації Об’єднаних Націй (ООН) та членства України в ООН, з нагоди 100-річчя з дня заснування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля юридичний факультет університету та Правова лабораторія клінічних методів навчання «PROBONO» з 20 січня по 10 травня 2020 року провели Internet-конкурс учнівських наукових робіт «Права людини: сучасний вимір».

      Конкурс має свої особливості-якість представлених робіт визначають учасники Internet-голосування (за принципом «Чи сподобалась Вам робота?», «Яка робота Вам сподобалась найбільше?») і професійне журі, яке включає науковців – викладачів університету.

      Серед учасників були й вихованці Обласної очно-заочної школи комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», а саме Онищенко Поліна з роботою на тему «Практика судіництва у кримінальних справах та виконання покарання щодо неповнолітніх на українських землях Російської імперії з 60-х років ХІХ ст. до 1917 р.»; Парамоненко Марія з роботою на тему «Права людини і громадянина в конституційному проєкті О. Ейхельмана»; Григорова Анастасія з роботою на тему «Європейські правові стандарти: проблеми юридичного визначення та імплементації в Україні» та Решетняк Матвій з роботою на тему «Просторовий код культури(на прикладі картин українських художників ХХ‒ХХІ cт.)

      З 11 і до 15 травня 2020 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу учнівських наукових робіт.

      19 травня професійне журі оголосило підсумки.

      Результати конкурсу:

      Решетняк Матвій – учень 11 класу спеціалізованої середньої школи № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Сєвєродонецька Луганської області (секція «Культурологія», науковий керівник-Ірина Кошман) став переможцем Інтернет-голосування та зайняв І місце від професійного журі у номінації «Культурологія»;

      Парамоненко Марія - учениця 10 класу Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Рубіжанської міської ради Луганської області (секція «Правознавство», науковий керівник-Наталія Ларіонова) отримала 3 місце у рейтингу Інтернет-голосування та ІІ місце від професійного журі у номінації «Право»;

      Онищенко Поліни - учениця 10 класу  Рубіжанської обласної санаторної школи (секція «Правознавство», науковий керівник-Наталія Ларіонова) стала переможцем Інтернет-голосування та отримала ІІІ місце від професійного журі у номінації «Право»;

      Григорова Анастасія – учениця 11 класу комунального навчально-виховного комплексу «Рубіжанський Ліцей» Рубіжанської міської ради Луганської області (секція «Правознавство», науковий керівник Ірина Целухіна) отримала 5 місце у рейтингу Інтернет-голосування та 9 місце за роботу у номінації «Право».

      Всіх учасників конкурсу нагороджено пам’ятними сертифікатами.

      Ми вітаємо переможців Інтернет-голосування й вдячні всім учасникам та керівникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи!

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН