Літня школа з математики

prev next

І цього року для МАНівців вже традиційно Національний Центр «МАНУ» спільно з повідними закладами вищої освіти проводять літню математичну школу. Прийняти участь у навчанні мали змогу учні, що показали високі результати знань з математики підчас участі в олімпіадах та Всеукраїнських конкурсах.

Луганщина має юних талановитих математиків, що відзначилися у математичній науці та мали змогу не лише розширити свої знання, але й відпочити та познайомитися з новими друзями у м. Київ (Пуща-Водиця) з 06 по 11 липня 2019 р. у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості Національного Центру «МАНУ». До літньої математичної школи була запрошена Нєстєрова Олена слухачка секції «Математика» Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

Підчас навчання учні зазирнули в світ математичних основ спеціальної теорії відносності (СТВ), вирішували багато цікавих задач та парадоксів на застосуваннядоведення від супротивного, міркування парності та ідеї розбиття на пари, основні поняття комбінаторики, принцип Діріхле (в геометрії та логічно-комбінаторних задачах), принцип крайнього, основні поняття та теореми теорії графів, поняття інваріанту та його застосування до розв’язування задач. Грали в математичні ігри (пошук виграшних стратегій, ідеї симетрії, виграшних ходів і т.і.), розвивали логіку, вирішували задачі з використанням розфарбувань, комбінаторно-логічні задачі на пошук екстремальних значень, знаходили ідеї підрахунку двома способами, ознаки подільності, знаходили нестандартні конструкцій та контрприклади, тощо.

Крім лекційних та практичних занять проходили різноманітні спільні заходи, змагання, головоломки та науково-популярні лекції, які проводили доктори та кандидати фізико-математичних наук, найкращі студенти старших курсів та аспіранти закладів вищої освіти м.Києва.

Навчання в літній школі без сумніву можливо назвати відпочинком, бо все відбувається в дружній та комфортній атмосфері завдяки організаторам та присутності різних поколінь математиків. На фоні відпочинку від повсякденних справ розум стає чистим, що дозволило дітям насолодитися участю в заході та дізнатися багато корисного.

Надовго залишаться в учнів приємні враження, корисні знання та прагнення до нових перемог.

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН