Майбутнє України в надійних руках!

prev next

З 21 по 23 листопада 2017 року  в Києві на локації Міжнародного виставкового центру зібралося понад 100 МАНівців, щоб презентувати свої науково-технічні проекти і позмагатися за першість в інноваціях. Виставка-конкурс «Майбутнє України» охопила сім номінацій: «Електроніка і приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Машинобудування», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Технічна творчість та винахідництво» і «Робототехніка та робототехнічні системи» у п’яти з яких взяли участь учні комунальних закладів «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» (секції: «Охорона довкілля та раціональне природокористування» керівник Назаренко О.С., «Науково-технічна творчість та винахідництво», «Технологічні процеси та перспективні технології» керівник Гончаров В.В.) і «Позашкільний навчальний заклад «Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді», (керівник Голодняк С.Є.).

Під час відкриття заходу до учнів звернулися президент МАН Станіслав Довгий, директор НЦ «МАНУ» Оксен Лісовий, голова комітету конкурсу-виставки «Майбутнє України», академік НАНУ Віктор Грінченко, член піклувальної ради Малої академії наук, поет Дмитро Павличко й американський вчений, винахідник, третій космічний самофінансований турист у світі Грег Олсен. До речі, напередодні відкриття виставки іноземний підприємець прочитав конкурсантам лекцію «Зоряний шлях від підприємця до космічного мандрівника».

Проекти учнів оцінювали науково-педагогічні працівники вишів і галузевих інститутів НАН України. Науково-технічні роботи учасників мали різноманітну спрямованість і всі можуть претендувати на практичне впровадження у різних сферах науки і техніки.

Конкурсанти демонстрували моделі й макети, здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки.      

У  п’яти номінаціях представники Луганської області отримали: «Матеріалознавство та перспективні технології» диплом ІІ ступеню виборола робота Лисих Марини «Утилізація відходів у виробництві полімерпісчаних будівельних виробів»; «Електроніка та приладобудування» дипломом ІІ ступеню відзначено Молотова Даніїла за роботу «Програмована, кольороводинамічна, енергозберігаюча, світодіодна, мережева лампа»; «Технічна творчість та винахідництво»  диплом ІІІ ступеню отримала Криворучко Аліна з роботою «Дослідження змочуваності сталевих імплантатів з іонами титану та алюмінію за допомогою саморобного пристрою»; «Екологія та   ресурсозбереження»  диплом учасниці та запрошення на навчання отримала Зінченко Валерія з роботою «Використання відходів картонно-тарного комбінату для брикетування вугільного пилу»;  «Машинобудування»  диплом учасника і запрошення на навчання на інженерно-фізичний факультет Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського отримав Івашин Дарій з роботою «Оптимальна технологія іонної обробки поверхні валу».

Отже, бажаємо творчій молоді Луганщини так тримати!

Фотогалерея

foto
Зустріч губернатора з обдарованою молоддю - 2018
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН