НАРАДА КООРДИНАТОРІВ КОНКУРСУ «КЕНГУРУ-2022»

25 січня 2022 року комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» провів онлайн семінар-нараду для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». В ньому взяли участь координатори конкурсу  з 24 міських, сільських та селищних територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій.

Були відведені підсумки участі закладів освіти  у Всеукраїнському етапі математичного конкурсу «Кенгуру», який пройшов 17 грудня 2021 року щодо отримання сертифікатів, подарунків учасниками конкурсу. Наголошено, що на сайті Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» розміщені результати всеукраїнського етапу математичного конкурсу.

Також були оголошені кращі координатори 2021 року, які отримають від Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», голови організаційного комітету конкурсу «Кенгуру» в Україні Подяки за популяризацію математичних знань серед учнівської молоді та залучення до Міжнародного математичного конкурсу. Це: Бондаренко Світлана Іванівна з Попасної, Зеленкіна Оксана Петрівна зі Станиці-Луганської, Юрченко Людмила Федорівна з Біловодська.

Також на сайті з’явилася сторінка «КУРСИ САМООСВІТИ», де організатори розмістили інформаційні вісники Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» за 2020–2021 навчальний рік - Всеукраїнський та Міжнародний етапи.  

Також були обговорені особливості реєстрації закладів освіти Луганської області на участь у конкурсі. Учасники ознайомилися з сайтомкомунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», де розміщення інформація щодо конкурсу «Кенгуру» в повному обсязі для координаторів територіальних громад і учасників конкурсу.

Тому обласний координатор Олена БАРДАШ побажала , щоб основна мета конкурсу «Кенгуру» – популяризація математичних ідей, підвищення інтересу до математики, була втілена вчителями математики закладів освіти Луганської області під час проведення математичного конкурсу.

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН