Третій тиждень наукових перегонів

Підходить до завершення довгоочікувана подія року! У досить складних умовах юні науковціЛуганщини отримали не просто враження і досвід, навчилися аргументувати власні оригінальні моделі рішень, демонструвати не тільки ґрунтовні знання та ораторську майстерність, а й нести відповідальність за результати власних досліджень. Наші вихованці довели своєю працею, що  Україна має чудове майбутнє.

На цьому тижні пройшов захист науково-дослідницьких робіт у  відділеннях: «Філософії та суспільствознавства», «Хімії та біології» і «Мовознавства».

Своїми враженнями про участь у фіналі поділилися наші фіналісти:

- Приємні враження від конкурсу, доброзичливе журі, цікаві питання. Дружня атмосфера під час захисту, відчувалося, що члени журі зацікавились нашою роботою і це надзвичайно приємно. Зараз відчуваю хвилювання, очікуючи на результати конкурсу. Написавши свою першу наукову роботу і відразу потрапивши до фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, я вже готова до написання нової роботи на наступний рік, –ділиться враженнями вихованка Лисичанської міської філії комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», секції «Українська мова» –Дар’я Щеглакова.

- Я дуже рада буди частинкою цієї приємної події. Процес дослідження та захист роботи для мене це щось нове та цікаве, що потребує відповідальності, працьовитості та натхнення для досягнення високих результатів. Я дуже вдячна своєму науковому керівнику, методистам та прекрасним членам журі за підтримку у моїй справі. Доповідати про свою роботу та відповідати на питання журі на всеукраїнському етап це велика честь та неоціненний досвід для мого майбутнього. Приємно бути почутим та трішки відірватися від сьогодення, –говорить Ганна Лазуренко,вихованка Лисичанської міської філії комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», –слухачка секції «Англійська мова».

- Передусім хочу висловити подяку організаторам конкурсу за якість, масштаб та оперативність роботи! Те, що ви робите, дуже надихає і мотивує братися за нові, цікаві, маловивчені теми. Також хочу передати слова подяки високопрофесійному, компетентному та дуже доброзичливому журі, –поділився з нами враженнями Купін Богдан, слухач секції «Правознавство» комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

В очікуванні підсумків, побажаємо нашим інтелектуалам терпіння та наполегливості у досягненні успіху!

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН