УВАГА! Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.

Національний центр «Мала академія наук України» у вересні - листопаді цього року проводитиме Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться для вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського та з метою формування й розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.

До участі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Луганської області.

Умови участі в Конкурсі, вимоги до творчих робіт і критерії оцінювання викладено в Умовах проведення Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи, що додаються.

Для керівників учасників Конкурсу розроблені методичні рекомендації «Як писати есе для конкурсу імені Сергія Кемського до Дня Гідності і Свободи», з якими можна ознайомитися за покликанням:https://man.gov.ua/contests/vseukrayinsskij-konkurs-ese-imeni-sergiya-kemsskogo-do-dnya-gidnosti-ta-svobodi

Для участі в Конкурсі необхідно до 01 жовтня 2023 року (реченець - 23:59) зареєструватися за покликанням:https://forms.gle/5U51smzdQU46KJ9Q9

Для зареєстрованих учасників з 2 по 10 жовтня 2023 року буде проведено настановні вебінари.

Аналітичне есе на тему «Жест забуття і прощення хоч й пасує скривдженим, практикується (все ж) тими, хто цієї кривди завдав» (Теодор Адорно,переклад Віталій Мудраков,    джерело http://aawe.blogsport.de/images/Theodor20W20Adorno2020Was20heisst.pdf) учасники мають написати після проходження настановних вебінарів та надіслати у період з 10 до 31 жовтня 2023 року (реченець - 23:59) на адресу електронної пошти: ukrlingvo@man.gov.ua.

Есе, надіслані до 10 жовтня 2023 року, до розгляду не приймаються.

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня, написаним з дотриманням принципу доброчесності. Будь-які цитування та запозичення без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат, і такі роботи не розглядатимуться.

Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад, Конкурс есе_Василенко_Оксана.бос).

Результати проведення Конкурсу оприлюднюються на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 21 листопада 2023 року.

Скрiншот реєстрації надіслати на електронну адресу lugman@i.uaз назвою заходу у темі листа.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: ukrlingvo@man.gov.ua, lugman@i.ua або за номером 38(097)5451484 Анна Чумак

 

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН