Всеукраїнський семінар керівників територіальних відділень

prev next

З 19 по 22 вересня 2017 року Національний центр «Мала академія наук учнівської молоді» провів Всеукраїнський семінар-практикум для директорів територіальних відділень МАН на базі Дніпропетровського територіального відділення МАН, присвячений сучасним формам партнерської співпраці регіональних академій у контексті формування інноваційних компетентностей педагогів та учнів. На семінарі працювали представники 19 областей України, Києва і НЦ «МАНУ», до число яких увійшла і директор   комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» Бардаш Олена Юріївна.

У програмі семінару були презентація діяльності Дніпропетровської МАН; круглий стіл, де обговорювали формування інноваційних компетентностей учнів Дніпропетровщини через партнерську співпрацю з міжнародними науково-дослідними та громадськими організаціями; заняття слухачів академії; ознайомлення з досвідом роботи з обдарованими дітьми Петриківської середньої загальноосвітньої школи.

Відвідали учасники семінару Культурно-діловий центр «Менора», Дніпропетровський державний аграрно - економічний університет, Національного гірничого університету,

В останній день семінару учасники завітали до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де спостерігали за модельно-судовим засіданням «Рольова гра як засіб формування інтелектуальної і практичної компетентності слухачів наукового відділення філософії та суспільствознавства».

Обмін досвідом між працівниками територіальних академій – важлива складова їхньої роботи. Адже це – ще один канал отримання цінної інформації, налагодження нових контактів і можливість почерпнути натхнення та запалитися цікавою освітянською ідеєю, які сприятимуть розвитку позашкілля у кожному регіоні України.

 

Фотогалерея

foto
Зустріч губернатора з обдарованою молоддю - 2018
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН