XХVІІ обласний конкурс-захист

20-21 лютого проходив ХХVІІ обласний конкурс – захист науково – дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, який вперше в історії існування проходив в онлайн форматі.

До конкурсантів звернувся директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк  та побажав юним МАНівцям успіхів, професійної та соціальної самореалізації, що безпосередньо залежить від рівня освіченості, різнобічності умінь і навичок особистості, а також додати свій внесок у розвиток української науки.

ХХVІІ обласний конкурс – захист науково – дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді- особливий, бо вперше конкурсанти писали мотиваційний листи, з’явилися нові терміни: анотація, доброчесність, постерний захист, наукова конференція. Цього року конкурсанти не писали контрольних робіт, вперше  пробували себе у захисті постера, брали участь у науковій конференції. Зміни у правилах проведення конкурсу дали змогу виміряти свої сили не лише учням 9-11, а й 8 класів.

За протоколами  конкурсу нараховується  68 учасників, а насправді набагато більше: це десятки людей, які стоять за кожною дитиною: вчителі, батьки, наукові керівники, методисти, всі хто допомагав стати на крок вище, на щабель розумнішими. 65 робіт отримали схвальні рецензії і допущені до участі у конкурсі. Протягом двох днів захищалися роботи у 40 секціях 12 наукових відділень. 

Як завжди, на конкурсі панувала атмосфера аргументації власних оригінальних моделей рішень,  демонстрація не тільки ґрунтовних знань, але й ораторської майстерності у колі справжніх друзів-однодумців.Тематика презентованих учнівських досліджень була різноманітною, актуальною та мала практичне спрямування. Члени журі відзначили високий рівень підготовки учасників, логічність та грамотність представлення матеріалу, дотримання норм культури мовлення.

За результатами XXVІІ-го обласного конкурсу-захисту визначили 34 переможці у 28 секціях, найкращі будуть представляти Луганщину на Всеукраїнському конкурсі-захисті.

Попереду нагородження переможців та наукових керівників дипломами Департаменту освіти і науки, цінними подарунками.

Побажаємо нашим інтелектуалам яскравих вражень, терпіння та наполегливості у досягненні успіху!

Новина з фотографіями на Facebook

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН