Youth MediaLab

29 квітня 2021 року відбувся прес-брифінг з нагоди презентації результатів проєкту з підтримки розвитку медіаграмотності «Youth MediaLab – Схід» для Луганської та Донецької областей.

Організатором виступили Міністерство освіти і науки України та громадська організація «Центр демократичних реформ і медіа».

Учасниками від Луганської області були директор комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» Бардаш Олена Юріївна, керівниці секцій «Медіаосвіта» Світлана Боровкова та Олена Борщова.

Людмила Василенко – спікер конференції надала слово Артуру Селецькому - заступнику Міністра освіти і науки України, Карену Мадояну - спеціалісту зі зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю  проэкту «Демократичне врядування у Східній Україні».

Ілля Удовиченко- менеджер проєкту «Youth MediaLab – Схід» розповів про результати проєкту, спрямованого на розвиток та підтримку рівня цифрової та медійної грамотності серед закладів освіти Донецької та Луганської областей та представив медіапродукт учасників з с. Нескучне Донецької області «Майбутнє без Майбутнього».

Дмитро Матяш  - презентував  мобільний  додаток «Virno», який містить в собі якісний новинний контент, що дозволяє користувачам додатку отримувати найсвіжішу, та найдостовірнішу інформацію.

За словами керівниці секції «Медіаосвіта» Олени Борщової: «Проєкт  «Youth Medialab- Схід» організував для наших дітей дуже корисні лекції. Разом з тренерками Іриною Цибух та Іриною Саєвич, тренером Олегом Гнатюком, ми дізналися як правильно спростовувати інформацію і чому це важливо, що таке фокус теми, як обрати тему для матеріалу, для чого роблять відео, якими правилами треба керуватися при зйомці, чому сценарій важливий? На практиці спробували себе журналістами, створили відео та отримали поради  щодо створення відео без помилок. Кожен із наших вихованців попрацював на віртуальній стіні падлет. Ми дізналися що це за стіна і для чого вона потрібна. Створили разом з тренерами для себе мультимедійний ресурс для виготовлення, спільного редагування та зберігання інформації».

Під час проходження навчання на платформі «Youth Medialab» секції «Медіаосвіта» комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» створили власний медіаконтент: «ЗНО 2021» https://www.youtube.com/watch?v=pIMmDYJWnv0, та «Забруднення міста» https://www.youtube.com/watch?v=TByLwvLM1cY.

 

Новина з фото на Facebook

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН