ЧЕРКАЩИНА – ДУХОВНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ

prev next

3–5 червня 2015 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень історії МАН України за темою «Формування історичної свідомості дітей та молоді засобами науково-дослідницької діяльності». Представники з 18 областей України взяли участь у заході, щоб ознайомитися із системою роботи з обдарованими дітьми у галузі історії в Черкаському обласному територіальному відділенні МАН України, розглянути інноваційні форми роботи з учнями і обговорити актуальні проблеми діяльності Малої академії наук.

Під час пленарного засідання учасників семінару привітали Лісовий Оксен Васильович, директор Національного центру «Мала академія наук України», Мойсієнко Василь Миколайович, проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Омельченко Дмитро Григорович, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Давиденко Людмила Василівна, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

У рамках обміну досвідом з формування історичної свідомості дітей та молоді відбулися зустрічі з науковцями та викладачами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва», Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» та ведучими педагогами Черкащини, які представили до уваги свої наробки з питань роботи з обдарованою молоддю.

Засобами музейної педагогіки виховують молодь у навчальних закладах на батьківщині Тараса Григоровича Шевченка – у Звенигородському районі. Музей   Т. Г. Шевченка та об’єкти Національного історико-культурного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» - це духовний центр українців та шанувальників українства. Учасники семінару-практикуму ознайомилися з досвідом роботи з обдарованими дітьми в Шевченківській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Звенигородської районної ради.

В останній день роботи на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького був проведений круглий стіл, під час якого обговорювалися аспекти співпраці в системі “МАН України – ВНЗ”. Учасники семінару ділилися своїми здобутками, піднімали проблемні питання та говорили про перспективи розвитку відділення історії Малої академії наук України.

Фотогалерея

foto
Нагородження переможців ХХVІ обласному конкурсу-захисту
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН