УВАГА! Cемінар-практикум для освітян «Освітні практики в музеях науки».
Відповідно до пункту 21 Плану семінарів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2024 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1527, Національним центром «Мала академія наук України» з 22 по 28 травня 2024 року буде проведено семінар-практикум для освітян «Освітні практики в музеях науки».
Мета семінару-практикуму: ознайомити слухачів з освітніми практиками в музеях науки; розширити та систематизувати теоретичні знання про сучасні методи і форми музейної педагогіки; пояснити практичні аспекти взаємодії педагогів з музеями науки.
До участі у семінарі-практикумі запрошуються педагоги системи МАН та педагогічні працівники закладів позашкільної освіти Луганської області.
Формат проведення: у дистанційній формі (онлайн) на платформі Zoom, 22-23.05.2024 з 16.00 до 19.00, 28.05.2024 з 16.00 до 17.00.
Документ про підвищення кваліфікації, передбачений програмою: сертифікат. Обсяг (тривалість) у годинах: 10 годин / 0,3 ЄКТС.
Вартість навчання: для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти та педагогів системи Малої академії наук України безплатно.
Для участі у семінарі-практикумі необхідно до 16 травня 2024 року заповнити реєстраційну анкету учасника за покликанням: https://forms.gle/zEbUJv6Z9eSGdS9E8 .
Зареєстрованим учасникам 20 травня 2024 року надійде запрошення до участі у семінарі-практикумі на електронні адреси, які вказані в реєстраційній анкеті.
Скріншот реєстрації із назвою заходу у темі листа надіслати на електронну адресу [email protected].
Програмою семінару-практикуму передбачено 6 годин лекцій, 3 години самостійної роботи, підсумкова сесія.
Лекції і лектори:
1. Музей науки: науково-освітній потенціал та світовий досвід - Василь ДУНЕЦЬ, завідувач відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук України», кандидат політичних наук;
2. Освітні практики в музеях науки у контексті громадянської науки - Віталій ЩЕПАНСЬКИЙ, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук» України, кандидат філософських наук;
3. Освітня пропозиція Музею науки МАН в стаціонарному інтерактивному просторі та у вашій школі - Марія ДУБРОВА, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук» України;
4. Адаптація навчального матеріалу для різних груп дітей на прикладі астрономії - Наталія КОВАЛЕНКО, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук» України, кандидат фізико-математичних наук.
Додаткову інформацію можна отримати: Наталія Коваленко, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук України», [email protected], тел. +38(050)3870838.