УВАГА! Спецкурс для педагогічних працівників «Основи дистанційного зондування Землі: обробка та аналіз супутникових знімків на платформі GoogleEarthEngine».
Відповідно до листа НЦ «МАНУ» № 1.2/2.8-03 від 04.01.2024 р. «Про проведення спецкурсу для педагогічних працівників «Основи дистанційного зондування Землі: обробка та аналіз супутникових знімків на платформі GoogleEarthEngine», Національним центром «Мала академія наук України» 15-28 січня 2024 року буде проведено спецкурс для педагогічних працівників «Основи дистанційного зондування Землі: обробка та аналіз супутникових знімків на платформі GoogleEarthEngine».
Спецкурсом передбачено ознайомлення з можливостями обробки та аналізу супутникових знімків у хмарній платформі GoogleEarthEngine(GЕЕ), що на сьогодні є однією з найпотужніших веб-платформ, яка поєднує в собі геоінформаційні інструменти та дані дистанційного зондування Землі; опрацювання даних дистанційного зондування Землі у видимому та радіолокаційному діапазоні для змін лісового масиву, моніторингу паводків та створення на їх основі мапи GЕЕ; набуття вмінь візуалізувати дані у вигляді анімацій та створювати статистичні графіки; використовувати мову програмування JavaScriptдля обробки та аналізу геоінформаційних даних; розробка користувацьких інтерфейсів та інтерактивних застосунків.
До участі запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти Луганської області. Для педагогічних працівників системи МАН – участь безкоштовна.
Навчання буде здійснюватися онлайн на платформі Zoom.
Для реєстрації необхідно до 12 січня 2024року заповнити онлайн анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduLiA3s9S2L9mv2UGKYLpo8uRQU9d03kcMpJG25SUTV05hXA/viewform
Скріншот реєстрації із назвою заходу у темі листа надіслати на електронну адресу [email protected].
Кількість місць обмежена, тому просимо до заповненої реєстраційної форми додати мотиваційний лист щодо участі у спецкурсі.
Доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий 14 січня 2024 року на електронну адресу, зазначену під час реєстрації. Спецкурс складається з 10 занять, два тижні по 1 заняттю на день, початок занять о 15.00. Фіналістам спецкурсу буде надіслано друковані примірники навчально-методичних видань використаних в процесі навчання та сертифікати підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (за умови виконання 75% практичних робіт та захисту підсумкового проєкту).
Ознайомлення з програмою спецкурсу за покликанням:https://man.gov.ua/educators/courses
Детальна інформація: 0509630818 Ольга Томченко.