УВАГА! Воркшоп «Критичне мислення в українському контексті» для педагогічних працівників закладів освіти.
Відповідно до пункту 20 Плану семінарів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2024 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1527, Національним центром «Мала академія наук України» 15 червня 2024 р. з 10.00 до 12.00. буде проведено воркшоп «Критичне мислення в українському контексті» для педагогічних працівників закладів освіти.
Питання для обговорення: чому в українському контексті застосовувати критичне мислення може бути складно, чому критичне мислення справді важливе і необхідне, та розглянемо інструменти й техніки, які підсилюють нашу спроможність самостійного відповідального мислення. Планується тренування: помічати когнітивні хиби та розуміти, чому вони стаються; спостерігати за власним мисленням; розуміти впливи, які здійснюються на наші рішення; формувати та обґрунтовувати власну позицію; сперечатися безпечно.
До участі запрошуються педагогічні працівники закладів освіти Луганської області.
Захід відбудеться з використанням дистанційних технологій в режимі онлайн (детальну інформацію про захід, його програму та режим доступу до відповідного електронного ресурсу-Zoom буде надіслано зареєстрованим учасникам додатково).
Бажаючих взяти участь просимо пройти онлайн-реєстрацію: https://forms.gle/Gftm8ADPBSRhdAU57
Скріншот реєстрації із назвою заходу у темі листа надіслати на електронну адресу [email protected].
Додаткова інформація за телефоном: 098 915 63 25 Наталія Нагорна.