Вітаємо переможців обласних турнірів !

prev next

Жовтень традиційно підводить підсумки обласним турнірам на Луганщині. 12-13 жовтня 2013 році у чотирьох обласних турнірах: турнірі юних біологів, економістів, математиків та правознавців узяли участь 28 команд загальною кількістю 140 учнів з 22 провідних навчальних закладів міст Кіровська, Первомайська, Ровеньок, Алчевська, Стаханова, Краснодону, Лисичанська, Луганська та Станично-Луганського, Лутугинського, Кремінського району Луганської області. Учасники турніру продемонстрували не тільки рівень володіння базовим програмовим матеріалом, знання законів, а й досконало володіти ораторською майстерністю, і це є приємним фактом, бо турнірні завдання з року в рік стають більш складними та потребують від учнів ґрунтовних знань у різних галузях науки, включають питання не тільки на знання законів, правил, формул, а й вміння пов’язувати набуті теоретичні знання з практикою, аргументовано у відповідному форматі доводити свої переконання суперникам та членам журі. Результатом цілеспрямованої роботи з обдарованими учнями, що ведеться в багатьох закладах Луганської області, є значна кількість переможців на обласному рівні, а саме 17 команд посіли призові місця. Докладніше про результати турнірів. У обласному турнірі юних біологів І місце посіла команда Луганського обласного медико-біологічного ліцею, яка щорічно готує команду-переможницю, ІІ місце у команди Луганського обласного ліцею, ІІІ місце виборола збірна команда м. Ровеньки. На Всеукраїнський турнір журі рекомендувала збірну команду, до складу якої увійдуть представники інших команд переможців та учасників. Найкращими у турнірі юних економістів стали представники Луганського обласного ліцею, вони посіли І місце, ІІ місце виборола команда комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс – спеціалізована школа І ступеню з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів - колегіум № 36», ІІІ місце – команда міста Лисичанськ. У Миколаєві на Всеукраїнському турнірі від Луганської області виступить збірна команда, що складається з учасників команд, що посіли І та ІІ призові місця. Серед математиків найвправнішими стали учні з міста Алчевська – І місце, ІІ-ми стали учасники команди комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1», ІІІ призове місце посіла команда з м. Стаханова. Демонструвати свої неординарні здібності у математиці в м. Сімферополі на Всеукраїнському рівні будуть представники знову ж таки збірної команди, що складатиметься з переможців обласного турніру. Найцікавішим стало турнірне змагання з правознавства. На базі Луганського обласного багатопрофільного ліцею протягом 7 годин проходили півфінальні та фінальні турнірні бої, у яких узяло участь 15 команд Луганської області. У підсумках запеклих правових дискусій за загальним рейтингом до фіналу увійшли 4 найкращі команди: Луганського обласного багатопрофільного ліцею, Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, комунального закладу «Луганський НВК спеціалізована школа І ст. – гімназія № 42» та команда м. Алчевськ. Саме у фіналі й розпалилася головна боротьба за І місце, важко було визначити кращу команду серед достойних претендентів на перемогу. Результати фіналу: І місце посіла команда Луганського НВК спеціалізованої школи І ст. – гімназії № 42, неодноразовий переможець обласного та Всеукраїнського рівня, ІІ місця посіли інші команди - учасники фіналу, ІІІ призові місця отримали 4 команди, серед яких команди комунальних закладів м. Луганська спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5, школи № 11, м. Краснодону та м. Ровеньки. До Волині на Всеукраїнський турнір вирушає команда комунального закладу «Луганський НВК спеціалізована школа І ст. – гімназія № 42», на яку покладаємо свої сподівання, бо ця команда - найдосвідченіший турнірник протягом багатьох років є учасником та переможцем Всеукраїнського рівня. Бажаємо нашим делегаціям, що представлятимуть Луганську область у різних куточках нашої країни на Всеукраїнському рівні, отримати багато вражень від нових знайомств та спілкування з «колегами по цеху», нехай набутий у запальних турнірних боях досвід посприяє у виборі у майбутньої професії. І нехай живе Турнір!